Uvádzame do prevádzky revolučnú plnofarebnú tlačiareň Konica Minolta Bizhub PRESS C71HC, ktorá ponúka bezkonkurenčne najkvalitnejšiu plnofarebnú tlač v regióne.

Okrem reprodukcie konvenčného farebného škálu CMYK je veľkou črtou novej tlačiarne schopnosť reprodukovať farby, ktoré je ťažké realizovať pomocou klasických tlačiarní CMYK. To umožňuje vyjadriť zámer fotografov a dizajnérov pri tvorbe katalógov a priblížiť sa farebnosťou k originálu.

Reklama Rangl - najkvalitnejšia plnopfarebná tlač v Skalicii

Široký farebný toner tlačiarne Bizhub PRESS využíva farebné materiály s vyššou nasýtenosťou a jasom ako bežné tonery CMYK. Tlač fotografií dosahuje hladké tóny pleti so zníženou drsnosťou pokožky a menšou zrnitosťou. Toto je ideálne riešenie pre tlač štúdiových fotografií, fotografických kníh a kalendárov. Vysokokvalitné výtlačky je možné použiť aj pre malé kozmetické výrobky alebo katalógy odevov.

Reklama Rangl - najkvalitnejšia plnopfarebná tlač v Skalicii

Vplyvné a originálne vizitky alebo obchodné karty môžu byť taktiež vytvorené pomocou farieb. Naša tlačiareň Bizhub PRESS prináša rozlišujúce tlačové služby tým, že umožňuje používanie farieb, ako je dokonalá fialová a jasne zelená farba, ktorú zákazníci doteraz váhali použiť pri tlači.

Reklama Rangl - najkvalitnejšia plnopfarebná tlač v Skalicii

Obrazy viditeľné na obrazovke, napríklad kancelárske dokumenty sú nakonfigurované pomocou RGB, niektoré farby nie je možné reprodukovať s tradičnými tlačiarňami CMYK, ktoré majú úzky farebný rozsah. Vysoko kvalitný “High Chroma Toner” našej tlačiarne dokáže reprodukovať farby bližšie k obrazu zobrazenému na obrazovke.